Author: 9***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 黑色 | 1 photo(s)
Price: HK$189.10
Original Price: HK$196.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Ocean Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 78 g |
| 長度 | 10.16 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb2412231910907995 |
Author: 9***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 黑色 | 1 photo(s)
Author: 6***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Author: m***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This wig is very comfortable... easy to wear
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Author: 1***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: LOVE!!!! LOVE!!! HAVE TO CUSTOMIZED IT!!!
顏色: 黑色